JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU LUB MASAŻU?

Proszę o przybycie ok. 10 minut przed zabiegiem. To pozwoli na spokojnie przygotowanie się do masażu lub terapii oraz przeprowadzenie niezbędnego wywiadu. Jeśli z jakichś przyczyn nie możesz przyjść na wizytę odwołaj ją co najmniej 24h przed planowanym spotkaniem. Stworzy to możliwość przyjęcia innego Pacjenta. Minimum godzinę przed zabiegiem nie należy przyjmować posiłków. Zachęcam do spożycia lekkostrawnego dania, 1-1,5h przed masażem. Dzięki temu zabieg będzie dla Państwa komfortowy i relaksujący. Prosimy o zdjęcie biżuterii oraz spięcie włosów.

CZY JEST WYMAGANY SPECJALNY STRÓJ NA WIZYTĘ ?

Rytuały i  masaże wykonywane są na odkrytym ciele lub w bieliźnie jednorazowej, którą otrzymacie Państwo na miejscu. Do zabiegów fizjoterapeutycznych zachęcam do założenia wygodnej, luźnej odzieży sportowej, aby podczas wizyty czuć się komfortowo.

CZY W TRAKCIE CIĄŻY MOŻNA KORZYSTAĆ Z REHABILITACJI LUB MASAŻU?

Tak, – masaż w trakcie ciąży ma dobroczynne działanie zarówno na matkę, jak i dziecko. Przed zabiegiem proszę jednak o konsultację z lekarzem prowadzącym, aby wykluczyć przeciwwskazania do rehabilitacji lub masażu. Z reguły pracuję z mamami w drugim trymestrze ciąży.

CZY NA KONSULTACJĘ FIZJOTERAPEUTYCZNĄ LUB MASAŻ POTRZEBNE SĄ BADANIA LEKARSKIE?

Pierwszym krokiem jaki wykonuję w gabinecie jest specjalistyczna konsultacja fizjoterapeutyczna i wypełnienie karty informacyjnej pacjenta. Przeprowadzony wywiad ma na celu wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu, poinformowanie terapeuty o przebytych operacjach, urazach itp. Proszę o zabranie ze sobą wszystkich wyników badań  jakie Państwo posiadają. Jeśli ich nie posiadasz nie ma potrzeby przed pierwszą wizytą wykonywania dodatkowych badań.